İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Beyaz eşyalarımız evimizin vazgeçilmez ürünleridir. Her evde bulunması gereken eşyalardır.Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi derin dondurucular evimizdeki başlıca beyaz eşyalardır.
Beyaz eşyalar da diğer eşyalar gibi gün geçtikçe yıpranır, modası geçer, gözümüze eski görünmeye başlar. Ve bizler de eskiyen, modası geçen bu ürünlerimizi değiştirmek isteriz.

Peki ikinci el beyaz eşyaları nasıl değerlendirebiliriz?

Biz Ayspot firması olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el beyaz eşyalarınızı değerlendirmeniz için hizmet vermekteyiz. Satmayı, değiştirmeyi düşündüğünüz ikinci el beyaz eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bize ulaşın. İkinci el beyaz eşya alan yer arıyorsanız biz buradayız.Bize ikincielesyaci.net internet adresimizi ziyaret ederek veya 0533 463 33 20 – 0216 316 51 04 telefon numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0533 463 33 20 telefon numarasına whatsapp ile ikinci el beyaz eşyalarınızın resimlerini gönderirseniz anında fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

290189.jpg

İkinci El Buzdolabı

Buzdolabı mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. Gıdalarımızı saklamakta kullanılan en önemli eşyamızdır. 2.el buzdolabı seçerken E ile başlayıp A+++ ile devam eden enerji sınıfı çok önemlidir. Yakıt tasarrufu açısından baktığımızda A+++ enerji veya A++,A+,A enerji sınıfları tercih edilmesi elektrik sarfiyatı açısından önemlidir. Firmamız AY SPOT, buzdolaplarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz en iyi adres.

Firmamızla her türlü ikinci el buzdolaplarınızı değerlendirebilirsiniz. Yeni model veya eski model her çeşit ikinci el buzdolaplarınızı değeri karşılığında alıyoruz.
ayspotbuzdolabi

İkinci El Çamaşır Makinası

Çamaşır makinaları da buzdolapları gibi evimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Kirlilerimizi temizlemenin en kolay ve en ekonomik yoludur çamaşır makinaları.

Teknolojinin gelişmesiyle yüksek kapasiteli çamaşır makinaları piyasaya sürülmeye başladı. Bizlerde de eskiyen çamaşır makinalarını satıp yerine yenisini alma isteği oluştu. Peki elimizdeki ikinci el çamaşır makinasını nasıl değerlendirebiliriz? İkinci el çamaşır alan yer arıyorsanız size çok yakınız.
Firmamız Ayspot ikinci el çamaşır makinalarınızı değerlendirebileceğiniz en iyi adres. İkinci el çamaşır makinalarınız satmak istiyorsanız 0533 463 33 20 – 0216 316 51 04 teledon numarasından bize ulaşabilirsiniz.Ya da ikincielesyaci.net internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

BEKO A++ 5 KG 1000 DEVİR

BEKO A++ 5 KG 1000 DEVİR

İkinci el Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri hem tasarruf açısından hem kolaylık açısından günlük hayatımızın vazgeçilmez beyaz eşyalarından biridir.
İkinci el bulaşık makinelerinizi alan yerlerin başında firmamız AY SPOT gelmektedir. Elinizdeki ikinci el bulaşık makinelerinizi değerlendirmek istiyorsanız firmamız Ayspot ’ u arayın veya whatsapp ile 0533 463 33 20 telefon numaramıza ikinci el bulaşık makinalarınızın resimlerinizi gönderin, gelip ikinci el bulaşık makinelerinizi değerinde alalım.

2.el arçelik 6220 2 programlı bulaşık makinesi