Beykoz İkinci El Eşya Alanlar

Beykoz’da faaliyet gösteren Ay Spot ikinci el eşya ve İstanbul ikinci el eşya mağazalarımız ile kullanmadığınız ve satmak istediğiniz eşyaları alıyoruz. Bize satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın resimlerini web adresimiz ikincielesyaci.net ve 0533 463 3320 Whatsapp numaramız ile gönderebilirsiniz.

Beykoz İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el beyaz eşya denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan Ay Spot olarak bütün ikinci el eşyalarınızı değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. Gerek satarken gerek alırken ikinci el beyaz eşyalarda siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

beykoz ikinci el beyaz eşya

Beykoz ikinci el beyaz eşya olarak; buzdolaplarınızı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizi alıyoruz. Aynı zamanda Beykoz 2.el eşya ile evizinde kullanılmaya değer diğer tüm eşyalarınızı memnuniyetinizi sağlayacak bir fiyat ile alıyoruz. Üstelik işçilik ve taşıma ücreti almadan.

Beykoz İkinci El Mobilya Alanlar

Evinizdeki mobilyaların modası mı geçti. Artık mobilyalarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Beykoz’daki değiştirmek ve satmak istediğiniz ikinci el mobilyalarınızı değerinde satmak istiyorsanız bize ulaşınız.

Beykoz’da hizmet veren firmamızda, ikinci el yemek odası, ikinci el oturma odası, ikinci el salon takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çocuk odası gibi her çeşit ikinci el mobilyalarınızı değerlendirebilirsiniz.

beykoz ikinci el mobilya

Bize ulaşmak artık çok kolay. Beykoz’da satmayı düşündüğünüz 2.el eşyanız varsa bize ulaşınız. İsterseniz 0533 463 33 20 telefon numarasına resim göndererek fiyat alabilir, isterseniz sitemiz ikincielesyaci.net ‘ den bize ulaşarak adresinizi bildirerek biz ürünlerinize yerinde fiyat alabilirsiniz.